MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11299414

nr 1129 9414

Byrå

1890-tal, Furu, längd: 81 cm, djup: 48 cm, höjd: 95 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 september 2017
kl 20:32:53